cs / en


Registrace

Registrace zavřena!

V tuto chvíli je naplněna kapacita závodu. Přihlásit se můžete pouze jako náhradníci! 

Každý závodník má 30 dní od obdržení emailu s platebními informacemi na uhrazení startovného!Poté se uvolní místo náhradníkům.

Pořadatel si vyhrazuje právo na zvýšení kapacity závodu. ;-)

Pokud jste registrovaní, ale neobdrželi jste email s platebními informacemi, prosím neváhejte nás kontaktovat na jana@sambar.cz.

Do soutěže týmů se přihlašujte emailem obsahujícím jméno vašeho týmu a jeho tří členů zaslaným na jana@sambar.cz

PŘIHLÁŠENÍ NÁHRADNÍKA:

Tričko / T-Shirt

Přihlášení

 Jednotlivci / Individuals

 

Jméno / Name

Tým / Team

Stát / Country

Placeno/Paid

1 Vojta Kraydl SAMBAR.cz CZE Image result for checked 
2 Radek Lužný SAMBAR.cz CZE Image result for checked 
3 Max Dudek Dąbrowa Górnicza / DUKAT POL Image result for checked 
4 Marcin Kacprzak Radomskie Tygrysy POL Image result for checked 
5 Kamil Kacprzak Radomskie Tygrysy POL Image result for checked
6 Rafal Tuzimek Radomskie Tygrysy POL Image result for checked
7 Pavel Kubálek SK Praha CZE Image result for checked 
8 Jan “FOX“ Kessler   GER Image result for checked 
9 Paweł Tomala Jelenia Góra POL Image result for checked 
10 Jiří Hrabě Horolezecké práce EU CZE  Image result for checked 
11 xxx xxx xxx
12 Artur Zeman Bielsko-Biała POL Image result for checked
13 Tomasz Nowak Level 9  POL Image result for checked
14 Marek Chmielarski Level 9  POL Image result for checked
15 Damian Weglarz Ratboc  POL Image result for checked
16 Bartosz Baran Ratboc POL Image result for checked
17 Paweł Bochenek Level 9 POL Image result for checked 
18 Pavel Zita HOROLEZECKE PRACE EU CZE Image result for checked 

19

Lucie Hradecká Praha CZE Image result for checked
20 Tamas Teveli   HUN Image result for checked
21 Artur Pawlak Hisolution GBR  Image result for checked 
22 Alexandru Kantor SOLO ROM Image result for checked 
23 Mihai Chivu SOLO ROM Image result for checked 
24 Alexandru Clinciu SOLO ROM Image result for checked 
25 Dragos State AlpAccess ROM Image result for checked
26 Cristian Buiac AlpAccess ROM Image result for checked
27 Sergiu Pereu AlpAccess ROM Image result for checked
28 Jacek Antecki TRANGO POL  Image result for checked
29 Damian Maslakiewicz TRANGO POL  Image result for checked
30 Konrad Potocki TRANGO POL  Image result for checked
31 David Winkler   CZE  Image result for checked
32 Iancu Florin Persoiu Taratu ISU Brasov ROM  Image result for checked 
33 Dan Colniceanu ISU Brasov ROM Image result for checked 
34 Alexandru Dina ISU Brasov ROM Image result for checked 
35 Valentin Ciolan ISU Brasov ROM Image result for checked
36 Lucian Marciu ISU Brasov ROM Image result for checked
37 Burak Adnan Çatakoğlu Skyworks / Kayasafety TUR Image result for checked
38 Petr Ledvina Worksafety.cz CZE Image result for checked
39 xxx xxx xxx x
40 xxx xxx xxx x
41 Miloslava Mili Göblová SŽDC PRAHA CZE Image result for checked 
42 Rafał Klimczak Abseil POL Image result for checked 
43 Maciej Ociepa Agresiva POL Image result for checked
44 Bartosz Bielawski Agresiva POL Image result for checked
45 Marcin Lis CLIMBING SERVICE POL Image result for checked
46 Kamil Szymczak CLIMBING SERVICE POL Image result for checked
47 Waldemar Kacprowicz CLIMBING SERVICE POL Image result for checked
48 Levente Czurko Alpindustry HUN Image result for checked 
49 Birte Kahlbrock Rope Shepherds GER Image result for checked
50 Christoph Kampitsch Rope Shepherds  GER  Image result for checked
51 Sven Drangeid Rope Shepherds  GER  Image result for checked 
52 Max Brockmann Rope Shepherds GER Image result for checked
53 Gabor Berta  Alpindustry HUN Image result for checked 
54 Vladár Tamás Alpindustry HUN  Image result for checked 
55 Radosław Michalak ALPINCOR POL  Image result for checked
56 Martin Drátovský HASICI-RESCUE CZE  Image result for checked
57 Dominik Chmielewski Speleo Lodz POL  Image result for checked
58 Mateusz Zieba Masters of Standby POL  Image result for checked 
59 Andy Partychvil Kratochvíl Vertical Industrial a.s. Bratislava SVK Image result for checked
60 Kamil Lorenc Masters of Standby POL  Image result for checked 
61 Michał Żełubowski Masters of Standby POL Image result for checked 
62 Konrad Bednarczuk ROJAM POL  Image result for checked 
63 Grzegorz Sęczkowski ROJAM POL Image result for checked 
64 Krzysztof Major ROJAM POL Image result for checked 
65 Artur Piechowski ROJAM POL Image result for checked 
66 Jakub Kęsik ROJAM POL Image result for checked 
67 Michał Seweryn ROJAM POL Image result for checked 
68 Damian Mathea ROJAM POL Image result for checked 
69 Marek Proba Vertical Rescue Colleagues GER Image result for checked 
70 André Rodrigues   CHE Image result for checked 
71 Michael Seifert Vertical Rescue Colleagues GER Image result for checked 
72 Benjamin Meß Vertical Rescue Colleagues GER Image result for checked 
73 Pavel Kotouč HZS SŽDC CZE Image result for checked 
74 Roman Krtek Hóta Hovnolezci CZE Image result for checked
75 Slawomir Krason Hisolution GBR Image result for checked
76 Sebastian Dudek Dukat techniki alpnistyczne POL Image result for checked
77 Atahan Cicek Skyworks / Kayasafety TUR Image result for checked
78 Serkan Keskin Kayasafety TUR Image result for checked
79 İsmail Satılmış Kayasafety TUR Image result for checked
80 Sylwester Mazurek Gliwice POL Image result for checked 
81 Marcin Magiera Bielsko-Biała POL Image result for checked
82 Tomasz Walicki AGRESIVA POL Image result for checked
83 Maciej Stepniak POL Image result for checked
84 Jakub Okrojek POL Image result for checked
85 Brunner Dan VERTIC pro CHE Image result for checked 
86 Lorenzato Ralf VERTIC pro CHE Image result for checked 
87 Carl Wright VERTIC pro CHE Image result for checked 
88 Damian Musial DamianoJebamlano POL Image result for checked 
89 Kamil Kawa   POL Image result for checked 
90 Farkas Ádám Miskolc HUN Image result for checked 
91 Mark da Costa Rope Up CAN Image result for checked
92 Lydia Tan Rope Up CAN Image result for checked
93 Jakub Zięba   POL Image result for checked
94 Gergő Kovács Hexa Training Centre HUN Image result for checked 
95 András Kardos Péter Hexa Training Centre HUN Image result for checked 
96 Gábor Pasaréti Hexa Training Centre HUN Image result for checked 
97 Dmitrii Busciuscanu Alpaccess ROM  
98  David Nica Alpaccess ROM  
99 Mihai Balaci / Razvan Harabagiu Alpaccess ROM  
100 Shaun Fox London Fire Brigade GBR  
101 Tim Cutbill London Fire Brigade GBR  
102 Stuart Webster London Fire Brigade GBR  
103 Jon Sowden London Fire Brigade GBR  
104 Ricky Nutall London Fire Brigade GBR  
105  Nick Fish London Fire Brigade GBR  
106 Martin Szabo G4S FIRE Services SK SVK Image result for checked
107 Luboš Paulovič G4S FIRE Services SK SVK Image result for checked
108 Rita Jaksa Yes Maam   x
109 Nagy Menyhért   HUN  
110 Saskia Cerovski Yes Maam    
111 Julio Cesar Rope Up    

 

 

 Týmy / Teams

 

 

 

Placeno/ Paid

1 SAMBAR Vojta Kraydl Jéňa Bůček Štilip Roman Krtek Hóta Image result for checked  
2 ISU Brasov Iancu Florin Persoiu Taratu Dan Colniceanu Alexandru Dina Image result for checked 
3 SOLO  Alexandru Kantor Mihai Chivu Alexandru Clinciu  X
4 LMT (Last Minute Team) Andrzej Sienkiewicz Przemek Sekowski Dominik Chmielewski Image result for checked
5 Agresiva Bartosz Bielawski Maciej Ociepa Tomasz Walicki Image result for checked
6 LEVEL 9 Tomasz Nowak Marek Chmielarski Paweł Bochenek Image result for checked
7 Masters of Standby Mateusz Zieba Kamil Lorenc  Michal Zelubowski  Image result for checked 
8 TRANGO Jacek Antecki Damian Maslakiewicz  Konrad Potocki  Image result for checked
9 Climbing Service Marcin Lis Kamil Szymczak Waldemar Kacprowicz  Image result for checked
10 Rope Up Mark da Costa Julio Cesar Adam Farkas Image result for checked
11 Yes Ma’am Lydia Tan Saskia Cerovski Rita Jaksa Image result for checked
12 ROJAM Konrad Bednarczuk Artur Piechowski Grzegorz Sęczkowski Image result for checked
13 ROJAM Damian Mathea Jakub Kęsik Michał Seweryn Image result for checked
14 VERTIC pro Brunner Dan Lorenzato Ralf Carl Wright Image result for checked  
15 Alpindustry Gabor Berta Tamas Vladar Levente Czurko Image result for checked
16 Hasičská záchranná služba SŽDC Jiří Hrabě Pavel Kotouč Roman Kešner Image result for checked
17 Rope Shepherds        X 
18 Alpaccess Dragos State Sergiu Pereu Cristian Buiac  X 
19 Skyworks / Kayasafety İsmail Satılmış Serkan Keskin Atahan Cicek Image result for checked
20 Vertical Rescue Colleagues  Marek Proba Michael Seifert Benjamin Meß Image result for checked
21 Alpaccess David Nica Dmitrii Buciuscanu Mihai Balaci  X 
22 Hexa training centre Gergő Kovács András Kardos Péter Gábor Pasaréti  X 
23 London Fire Brigade         X 
24 London Fire Brigade         X 
25   Pawel Tomala     Image result for checked 
26 Radomskie Tygrysy Marcin Kacprzak Kamil Kacprzak Rafal Tuzimek Image result for checked
27 BW Alpin Tamas Teveli  Menyhert Nagy Adam Farkas
28 RATBOC       Image result for checked
29 Worksafety tým        
30 G4S FIRE Services SK Martin Szabo Andrej Karpinský Dávid Goldman Image result for checked

 


Generální partneři

Partneři

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

jana@sambar.cz
telefon: +420 730 827 912


Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - tvorba videa