cs / en


Registrace

KAPACITA ZÁVODU JE PROZATÍM NAPLNĚNA, přihlaste se jako náhradníci!

Každý závodník má 30 dní na uhrazení startovného a zajištění si tak místa v závodu. 

Do závodu jednotlivců se registrujte vyplněním formuláře on-line, tým registrujte odpovědí na e-mail děkující za vaši registraci. 

PŘIHLÁŠENÍ NÁHRADNÍKA:

Tričko / T-Shirt

Přihlášení

 Jednotlivci / Individuals

 

Jméno / Name

Tým / Team

Stát / Country

Placeno/Paid

1 Vojta Kraydl  SAMBAR.cz  CZE Image result for checked 
2 Radek Lužný  SAMBAR.cz  CZE Image result for checked
3 Paweł Tomala  Jelenia Góra  POL  Image result for checked
4 Stanisław Bylina  Kraków  POL  Image result for checked
5 Sven Drangeid    GER  Image result for checked
6 Andrej Karpinský  G4S HASIČI Slovnaft  SVK  Image result for checked
7 Martin Szabo  G4S HASIČI Slovnaft  SVK  Image result for checked
8 Dávid Goldman  G4S HASIČI Slovnaft  SVK  Image result for checked
9 Andrzej Sienkiewicz  NO PAIN NO GAIN  POL  Image result for checked
10 Levente Czurko  Alpindustry  HUN  Image result for checked
11 Lucie Hradecká  Praha  CZE  Image result for checked
12 Alexandru Kantor  SOLO Training  ROM  
13 Mihai Chivu  SOLO Training  ROM  
14 Andrzej Rudkowski  L3x3  POL  Image result for checked
15 Kamil Kawa    POL  Image result for checked
16 Marcin Kacprzak  Radom  POL  Image result for checked
17 Conor Handy    GBR

 Image result for checked

18 Kamil Kacprzak  Radomskie Tygrysy  POL  Image result for checked
19 Gergő Kovács  Hexa Training Center  HUN  Image result for checked
20 Gábor Pasaréti  Hexa Training Center  HUN  Image result for checked
21 András Kardos  Hexa Training Center  HUN  Image result for checked
22 Pawel Kamionka  Zabrze  POL  Image result for checked
23 Maciej Ociepa  Tychy  POL  Image result for checked
24 Olga Guz  Vysotka/Kyiv/  UKR  Image result for checked
25 Oleksii Vorobiov  Vysotka/Kyiv/  UKR  Image result for checked
26 Constanine Plotnikov  Vysotka/Kyiv/  UKR  Image result for checked
27 Marek Proba  PETZL  GER  Image result for checked
28 Dmytro Demianenko  Luhansk/A&B  UKR  Image result for checked
29 Michael Seifert    GER  Image result for checked
30 Björn Windfuhr    GER  Image result for checked
31 Olivér Kovács  Alpindustry   HUN  Image result for checked
32 Pavel Kubálek    CZE  Image result for checked
33 Zsolt Sandor  Cavemen  HUN  Image result for checked
34 Birte Kahlbrock  88316  GER  Image result for checked
35 Max Soballa    GER  Image result for checked
36 Kiss Zoltán  Cavemen  HUN  Image result for checked
37 Orban Balazs  Cavemen  HUN  Image result for checked
38 Benjamin Meß    GER  Image result for checked 
39 Cristian Buiac  Alpaccess  ROM  
40 Dragos State  Alpaccess  ROM  Image result for checked
41 David Nica  Alpaccess  ROM  
42 Sergiu Pereu  Alpaccess  ROM  
43 Bogdan Blanga  Alpaccess  ROM  
44 Dima Buciuscanu  Alpaccess  ROM  
45 Jiří Hrabě  HOROLEZECKEPRACE.EU  CZE  Image result for checked
46 Dan Colniceanu  ISU Brasov  ROM  
47 Florin Persoiu  ISU Brasov  ROM  
48 Alexandru Dina  ISU Brasov  ROM  
49 Mateusz Wiszniewski  EYOLF Poland  POL  Image result for checked
50 Claudiu Dragomirescu  ISU Brasov  ROM  
51 İsmail SATILMIŞ  Kaya Safety  TUR  
52 Atahan Çiçek  Kaya Safety  TUR  
53 Serkan Keskin  Kaya Safety  TUR  
54 Burak Çatakoğlu  Kaya Safety  TUR  
55 Özge Demirbuğa  Kaya Safety  TUR  
56 Rafał Tuzimek  Radomskie Tygrysy  POL  Image result for checked
57 Teveli Tamás Gábor  Alpindustry  HUN  Image result for checked
58 Michał Żełubowski  Masters of Standby  POL  Image result for checked
59 Mateusz Zięba  Masters of Standby  POL  Image result for checked
60 Kamil Lorenc  Masters of Standby  POL  Image result for checked
61 Artur Zeman  Bielsko-Biała  POL  Image result for checked
62 Matěj Dvořáček  Vertical Solutions  CZE  Image result for checked
63 Marcin Magiera    POL  Image result for checked
64 Anatolii Grytsenko  UTC-ALPINDUSTRY  UKR  Image result for checked
65 Sergio Makarov  UTC-ALPINDUSTRY  UKR  Image result for checked
66 Evgenii Hrisanov  UTC-ALPINDUSTRY  UKR  Image result for checked
67 Silviu Rusu  ISU Brașov Det 1  ROM  
68 Agnieszka Poskuta  Czestochowa  POL  Image result for checked
69 Rafal Klimczak  Abseil  POL  Image result for checked
70 Petr Borek    CZE  Image result for checked
71 Andy Partychvil Kratochvíl   Vertical Industrial a.s. Bratislava  SVK  
72 Răzvan Danila   ISU Brașov Det 1  ROM  
73 Michał Skorupski    POL  
74 Łukasz Łabędź  Eyolf Poland team  POL  Image result for checked
75 Ondřej Kalenda  Morávka  CZE  Image result for checked
76 Mili Soukupová    CZE  Image result for checked
77 Serhat Alkıvılcım  Skyworks  TUR  
78 Roman Szmal  Gliwice  POL  Image result for checked
79 Petr Ledvina  worksafety.cz  CZE  
80 Pavel Kotouč    CZE  
81 Bartosz Baran  RATBOC  POL  
82 Damian Weglarz  RATBOC  POL  
83 Konrad Bednarczuk  RATBOC  POL  
84 Nils Henneken    GER  
85 Marek Chmielarski  Tychy  POL  
86 Tomasz Nowak  Sosangels  POL  
87 Sebastian Dudek  Team 45+  POL  
88 Max Dudek  Dukat  POL  
89 Maciej Stepniak    POL  
90 Jan FOX Kessler    GER  
91 Lion Witte    GER  
92 Piotr Torka-Lis  Gdynia  POL  
93 Kai Laube    GER  
94    London Fire Brigade  GBR  
95    London Fire Brigade  GBR  
96    London Fire Brigade  GBR  
97    London Fire Brigade  GBR  
98    London Fire Brigade  GBR  
99    London Fire Brigade  GBR  
         

 

 

 Týmy / Teams

 

 

 

Placeno/ Paid

1 SAMBAR Vojta Kraydl      Image result for checked
2 Alpindustry Levente Czurko      
3 G4S HASIČI Slovnaft David Goldman Martin Szabo Andrej Karpinský  Image result for checked
4 Hexa Training Center Gergő Kovács Kardos András Gábor Pasaréti  Image result for checked
5 ISU Brasov Dan Colniceanu Dina Alexandru Persoiu Florin  
6   Paweł Tomala Rafał Klimczak Damian Musiał  
7 Vysotka. Ukraine Olga Guz Oleksii Vorobiov Constanine Plotnikov  Image result for checked
8 Masters of Standby Michał Żełubowski Mateusz Zięba Kamil Lorenc  Image result for checked
9 ISU Brașov Det 1 Claudiu Dragomirescu Răzvan Danila Silviu Rusu  
10 Cavemen Zsolt Sandor Balazs Orban Zoltan Kiss  Image result for checked
11 SOLO Training Alexandru Kantor Mihai Chivu Alexandru Clinciu  
12 Alpaccess 1 Dragos State Cristian Buiac Sergiu Pereu  
13 Alpaccess 2 Dima Buciuscanu Bogdan Blanga David Nica  
14 EYOLF Poland Mateusz Wiszniewski Łukasz Łabędź Andrzej Sienkiewicz  Image result for checked
15 No Pain No Gain Andrzej Sienkiewicz Michał Skorupski    
16 UTC-ALPINDUSTRY Anatolii Grytsenko Sergio Makarov Evgenii Hrisanov   Image result for checked
17 Radomskie Tygrysy Rafał Tuzimek Marcin Kacprzak Kamil Kacprzak  
18 RATBOC        
19 London Fire Brigade        
20 London Fire Brigade        
21          
22          
23          
24          
25          
26          
27          
28          
29          
30          

 


Generální partneři

Partneři

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

jana@sambar.cz
telefon: +420 730 827 912


Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - tvorba videa