cs / en


Registrace

Registrace je zavřena!

Vyplňte formulář pokud chcete být zapsáni na seznam náhradníků.

REGISTRACE NÁHRADNÍKŮ:

Tričko / T-Shirt

Přihlášení 2021

 

Name

Team

Country

1 Vojta Kraydl SAMBAR.cz CZE
2 Petr Ledvina Worksafety.cz CZE
3 Ondřej Jirásek SAMBAR.cz CZE
4 Bartosz Baran RATBOC POL
5 Damian Weglarz RATBOC POL
6 Andrzej Sienkiewicz Kielce POL
7 Konrad Bednarczuk RATBOC POL
8 Rafał Tuzimek Radomskie Tygrysy POL
9 Tamás Vladár Recirquel HUN
10 Radoslaw Michalak LIBRE SOY POL
11 AJ Roux Wodoto GER
12 Lion Witte Wodoto GER
13 Michal Seweryn ROJAM POL
14 Gergő Kovács HEXA training center HUN
15 Vince Kovács HEXA training center HUN
16 András Kardos HEXA training center HUN
17 Marcin Kacprzak Radom POL
18 Michael Seifert   GER
19 Björn Windfuhr   GER
20 Pavel Kubálek Praha CZE
21 Philipp Keffel Wodoto GER
22 Rafał Nowak Ropebrothers Środa Wielkopolska POL
23 Pawel Jarowicz Wroclaw POL
24 Sascha Ostrowski    GER
25 Maksymilian Dudek Katovice POL
26 Olivér Kovács Miskolc HUN
27 Biriszló Balázs Hexa Training Center  HUN
28 Berki Bence Hexa Training Center  HUN
29 Imre Berényi Hexa Training Center  HUN
30 Marcin Lis CLIMBING SERVICE POL
31 Kamil Szymczak CLIMBING SERVICE POL
32 Waldemar Kacprowicz CLIMBING SERVICE POL
33 Szymon Szymczak CLIMBING SERVICE POL
34 Andrzej Kwiatkowski CLIMBING SERVICE POL
35 Paweł Jarowicz CLIMBING SERVICE POL
36 Piotr Zajac Radom POL
37 Agnieszka Poskuta Świeta Wieża POL
38 Kolář Luboš Hasiči CZE
39 Gábor Berta Hungary HUN
40 Stanisław Bylina Kraków POL
41 Kristýna Rudková Sambar CZE
42 Jan Štilip Hovnolezci CZE
43 Roman Hóta   CZE
44 Pawel Tomala Jelenia Góra POL
45 Jan Fox Kessler WoDoTo GER
46 Jan Mieczkowski Cryolite Team POL
47 Elliot Lis Cryolite Team POL
48 Jędrzej Rzepka Cryolite Team POL
49 Rafal Klimczak Abseil POL
50 Wiktor Ulman Wrocław POL
51 Jiří Blahut Brno CZE
52 Conor Handy   GBR
53 Kamil Kacprzak Oblas POL
54 MUCHA RATBOC POL
55 Andrej Kratochvil VERTICAL INDUSTRIAL a.s. Bratislava SVK
56 Mateusz Orzol GO ROPES POL
57 Anna Pielaszkiewicz GO ROPES POL
58 Adam Choinkowski GO ROPES POL
59 Artur Zeman Bielsko-Biała POL
60 Mark da Costa Yes Ma’am GER
61 Lydia Tan Yes Ma’am GER
62   London Fire Brigade GBR
63   London Fire Brigade GBR
64   London Fire Brigade GBR
65 Susanne Reuter Yes Ma’am GER
66 Premek Hrubec BladeDynamic CZE
67 Marcin Klosek GOROPES SWE
68 Mike Dixon Belay GBR
69 Peter Kovacs Belay HUN
70 Iain Tindall Belay GBR
71 Alexandru Kantor SOLO Training ROM
72 Adrian Stirlici SOLO Training ROM
73 Alexandru Stavila SOLO Training ROM
74 Radek Czarny GO ROPES POL
75 Égető Szilárd Hungary Fire Brigade HUN
76 Fegyverneki Máté Hungary Fire Brigade HUN
77 Kormos László Hungary Fire Brigade HUN
78 Antonina Poturalska Kraków POL
79 Andrii Dubovyk GO ROPES POL
80 Kajetan Ginter WYSOKOSCIOWKA.org POL
81 Spicky Dendorfer Yes Ma’am GER
82 Lukasz Butryn KAI POL 
83 Bartosz Kaminski KAI  POL 
84 Adam Skrzypczak KAI  POL 
85 Mateusz Kaminski KAI  POL 
86 Piotr Wroblewski KAI  POL 
87 Paweł Malinowski KAI  POL 
88 Marcin Sawicki GO ROPES POL
89 Jan Ringelhán HK Varnsdorf CZE

 


Generální partneři

Partneři

Lezecká stěna Kladno
Huťská, 272 01 Kladno
272 01 Kladno

jana@sambar.cz
telefon: +420 730 827 912


Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - tvorba videa