cs / en


Registration

The capacity of the event has been filled. However you can register as a substitute and we will let you know as soon as we have a space for you.

To register as an individual, fill the form on our website, to register a team for Sunday, reply to the e-mail thanking you for your registration. Every competitor has 30 days to pay the starting fee to secure their place. 

REGISTRATION of a SUBSTITUTE:

Tričko / T-Shirt

Registered

 

 Jednotlivci / Individuals

 

Jméno / Name

Tým / Team

Stát / Country

1 Vojta Kraydl SAMBAR.cz CZE
2 Radek Lužný SAMBAR.cz CZE
3 Bartosz Baran RATBOC POL
4 Damian Weglarz RATBOC POL
5 Andrzej Sienkiewicz Kielce POL
6 Konrad Bednarczuk RATBOC POL
7 Stanisław Bylina Kraków POL
8 Kai Laube   GER
9 Rafał Klimczak Byle co POL
10 Damian Mathea Gdańsk POL
11 Max Dudek Ślunsk POL
12 Rafał Tuzimek Radomskie Tygrysy POL
13 Tamás Vladár Recirquel HUN
14 Sebastian Dudek Ślunsk POL
15 Radoslaw Suszek Gdynia POL
16 Radoslaw Michalak LIBRE SOY POL
17 Jan Keßler Wodoto GER
18 AJ Roux Wodoto GER
19 Martin Szabo Hasiči Slovnaft G4S SVK
20 Lion Witte Wodoto GER
21 David Goldman Hasiči Slovnaft G4S SVK
22 Nils Henneken   GER
23 Andrej Karpinský Hasiči Slovnaft G4S SVK
24 Kamil Kawa   POL
25 Michal Seweryn   POL
26 Robo Csorgo Hasiči Slovnaft G4S SVK
27 Ľuboš Paulovic Hasiči Slovnaft G4S SVK
28 Zsolt Sandor Budapest HUN
29 Dan Brunner Vertic  CHE
30 Kamil Szymczak Climbing Service Team POL
31 Szymon Szymczak Climbing Service Team POL
32 Marcin Lis Climbing Service Team POL
33 Andrzej Kwiatkowski Climbing Service Team POL
34 Waldemar Kacprowicz Climbing Service Team POL
35 Lukasz Butryn RAI POL
36 Levente Szabo Alpindustry HUN
37 Oliver Kovacs Alpindustry HUN
38 Levente Czurko  Alpindustry HUN
39 Piotr Zajac   POL
40 Luboš Kolář Hasiči Kutná Hora CZE
41 Maciej Ociepa Tychy POL
42 Agnieszka Poskuta Often hidding POL
43 Petr Ledvina Worksafety.cz CZE
44 Łukasz Dworakowski Ogrodzieniec POL
45 Artur Zeman Bielsko-Biała POL
46 Dawid Darecki TOP SHELF POL
47 Tomasz Galbarski TOP SHELF POL
48 Gergő Kovács HEXA training center HUN
49 Vince Kovács HEXA training center HUN
50 András Kardos HEXA training center HUN
51 Grzegorz Sęczkowski Wrocław POL
52 Nikolai Christmann   GER
53 Berner Klaus-Dieter   GER
54 Marcin Kacprzak Radom POL
55 Michael Seifert   GER
56 Björn Windfuhr   GER
57 Patryk Bałwas Zory POL
58 Marek Proba Greiling GER
59  Wioletta Smul  Rope Bastards POL
60  Sebastian Adamczyk  Rope Bastards POL
61  Pawel Witkowski  Rope Bastards POL
62  Anna Pielaszkiewicz  Rope Freaks POL
63  Pawel Malinowski  RAI  POL
64  Adam Skrzypczak  RAI  POL
65  Bartosz Kaminski  RAI  POL
66  Piotr Wroblewski  RAI  POL
67  Mateusz Kaminski  RAI  POL
68  Adam Farkas    HUN
69  Pawel Tomala  Jelenia Gora  POL
70  Wojciech Izdebski  RATBOC  POL
71  Conor Handy  Stockholm  
72  Jakub Okrojek    POL
73  Jiří Hrábě  Horolezecké práce  CZE 
74  Roman Krtek Hóta  Sambar  CZE
75  Jan Bůček Štilip    CZE
76  Kristýna Rudková  Sambar  CZE
77  Pavel Kubálek  Praha  CZE
78  Philipp Keffel  Wodoto  GER
79  Rafał Nowak  Ropebrothers Środa Wielkopolska  POL
80  Alexandru Kantor  SOLO  ROM
81  Alexandru Clinciu  SOLO  ROM
82  Mihai Chivu  SOLO  ROM
83  Dan Colniceanu  Brasov  ROM
84  Kamil Kacprzak  Radom Tigers  POL
85  Krzysztof Major  Rojam  POL
86  Karol Szpakowaki  Rojam  POL
87  Laurentiu Florescu  SOLO  ROM
88  Karolina Nowak  Gdansk  POL
89  Raul Csiki Tako  SOLO  ROM
90  Kamil Lorenc  Masters of Standby  POL
91  Bartlomiej Swistowski    POL
92  Marcin Olewinski  Masters of Standby  POL
93  Michal Zelubowski  Masters of Standby  POL
94  Pawel Jarowicz  Wroclaw  POL
95  Damian Musial   Wroclaw  POL
96  Adam Gramlich  Ropeshepherds  GER
97  Mateusz Orzoł  Rope Freaks  POL
98  Łukasz Łabędź  GOROPES  POL
99  Adam Choinkowski  GOROPES  POL
100  Mariusz Wilczynski  GOROPES  POL
101  Mili Soukupová    CZE
102  Atahan Çiçek    TUR
103  Sascha Ostrowski     GER
104  Piotr Torka-Lis  Manchester  GBR
105  Jakub Zięba Kraków  POL
106  Michał Sawczuk     POL
107  Mateusz Puzoń Lublin  POL
108  Roman Szmal Wasza Wysokosc  POL
109  Lukasz Brzezicki Wroclaw  POL
110  Antonina Poturalska Kraków  POL

 

 

Týmy / Teams

     
1 SAMBAR Vojta Kraydl Radek Lužný  
2 Climbing Service Team Marcin Lis Waldemar Kacprowicz Kamil Szymczak 
3 Alpindustry (Hungary) Levente Szabo Oliver Kovacs Levente Czurko
4 RAI      
5 GOROPES Łukasz Łabędź Adam Choinkowski Mariusz Wilczyński
6 HEXA Training Centre Gergő Kovács Vince Kovács András Kardos
7        
8        
9        
10        
11        
12        
13        
14        
15        
16        
17        
18        
19        
20        
21        
22        
23        
24        
25        
26        
27        
28        
29        
30        


General partners

Partners

Klub START-UP, o.s.,
Dělnická 244
272 01 Kladno
IČ: 22722882

jana@sambar.cz
telefon: +420 730 827 912


Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - tvorba videa