cs / en


Registration

Registration is closed!!!!

Please fill in the formif you wish to be places on the list as a substitute.

REGISTRATION OF SUBSTITUTES:

Tričko / T-Shirt

Registered 2021

 

Name

Team

Country

1 Vojta Kraydl SAMBAR.cz CZE
2 Petr Ledvina Worksafety.cz CZE
3 Ondřej Jirásek SAMBAR.cz CZE
4 Bartosz Baran RATBOC POL
5 Damian Weglarz RATBOC POL
6 Andrzej Sienkiewicz Kielce POL
7 Konrad Bednarczuk RATBOC POL
8 Rafał Tuzimek Radomskie Tygrysy POL
9 Tamás Vladár Recirquel HUN
10 Radoslaw Michalak LIBRE SOY POL
11 AJ Roux Wodoto GER
12 Lion Witte Wodoto GER
13 Michal Seweryn ROJAM POL
14 Dan Brunner Vertic  CHE
15 Łukasz Dworakowski Ogrodzieniec POL
16 Gergő Kovács HEXA training center HUN
17 Vince Kovács HEXA training center HUN
18 András Kardos HEXA training center HUN
19 Berner Klaus-Dieter   GER
20 Marcin Kacprzak Radom POL
21 Michael Seifert   GER
22 Björn Windfuhr   GER
23 Pavel Kubálek Praha CZE
24 Philipp Keffel Wodoto GER
25 Rafał Nowak Ropebrothers Środa Wielkopolska POL
26 Pawel Jarowicz Wroclaw POL
27 Sascha Ostrowski    GER
28 Maksymilian Dudek Katovice POL
29 Olivér Kovács Miskolc HUN
30 Biriszló Balázs Hexa Training Center  HUN
31 Berki Bence Hexa Training Center  HUN
32 Imre Berényi Hexa Training Center  HUN
33 Marcin Lis CLIMBING SERVICE POL
34 Kamil Szymczak CLIMBING SERVICE POL
35 Waldemar Kacprowicz CLIMBING SERVICE POL
36 Szymon Szymczak CLIMBING SERVICE POL
37 Andrzej Kwiatkowski CLIMBING SERVICE POL
38 Paweł Jarowicz CLIMBING SERVICE POL
39 Piotr Zajac Radom POL
40 Agnieszka Poskuta Świeta Wieża POL
41 Kolář Luboš Hasiči CZE
42 Gábor Berta Hungary HUN
43 Stanisław Bylina Kraków POL
44 Kristýna Rudková Sambar CZE
45 Jan Štilip Hovnolezci CZE
46 Roman Hóta   CZE
47 Pawel Tomala Jelenia Góra POL
49 Mili Soukupová   CZE
50 Jan Fox Kessler WoDoTo GER
51 Jan Mieczkowski Cryolite Team POL
52 Elliot Lis Cryolite Team POL
53 Jędrzej Rzepka Cryolite Team POL
54 Rafal Klimczak Abseil POL
55 Wiktor Ulman Wrocław POL
56 Jiří Blahut Brno CZE
57 Conor Handy   GBR
58 Kamil Kacprzak Oblas POL
59 MUCHA RATBOC POL
60 Andrej Kratochvil VERTICAL INDUSTRIAL a.s. Bratislava SVK
61 Lukasz Labedz GO ROPES POL
62 Mateusz Orzol GO ROPES POL
63 Anna Pielaszkiewicz GO ROPES POL
64 Adam Choinkowski GO ROPES POL
65 Artur Zeman Bielsko-Biała POL
66 Mark da Costa Yes Ma’am GER
67 Lydia Tan Yes Ma’am GER
68   London Fire Brigade GBR
69   London Fire Brigade GBR
70   London Fire Brigade GBR
71 Susanne Reuter Yes Ma’am GER
72 Premek Hrubec Prachatice CZE
73 Michael Gullvert GOROPES SWE
74 Mike Dixon Belay GBR
75 Peter Kovacs Belay HUN
76 Iain Tindall Belay GBR
77 Alexandru Kantor SOLO Training ROM
78 Adrian Stirlici SOLO Training ROM
79 Alexandru Stavila SOLO Training ROM
80 Radek Czarny GO ROPES POL
81 Égető Szilárd Hungary Fire Brigade HUN
82 Fegyverneki Máté Hungary Fire Brigade HUN
83 Kormos László Hungary Fire Brigade HUN
84 Andrii Dubovyk Zaporozhian Cossack UKR
85 Maurycy Kowalski GO ROPES POL
86 Roman Szmal Gliwice POL
87 Marek Chmielarski L3x3 POL
88 Mariusz Wilczyński L3x3 POL
89 Andrzej Rudkowski L3x3 POL
90 Antonina Poturalska Kraków POL
91 Andrii Dubovyk GO ROPES POL
92 Kajetan Ginter WYSOKOSCIOWKA.org POL
93 Spicky Dendorfer Yes Ma’am GER
94 Lukasz Butryn KAI POL 
95 Bartosz Kaminski KAI  POL 
96 Adam Skrzypczak KAI  POL 
97 Mateusz Kaminski KAI  POL 
98 Piotr Wroblewski KAI  POL 
99 Paweł Malinowski KAI  POL 
100 Paweł Staszko GO ROPES POL
101 Marcin Sawicki GO ROPES POL

 


General partners

Partners

Lezecká stěna Kladno
Huťská, 272 01 Kladno
272 01 Kladno

jana@sambar.cz
telefon: +420 730 827 912


Created 2015 www.vyroba-stranek.cz - Virtuální prohlídky - all4U agency s.r.o. - tvorba videa